Tarasy

 


Taras Drewniany – Gdańsk – Gdynia – Tczew

Zajmujemy się sprzedażą oraz montowaniem tarasów z drewna egzotycznego oraz z kompozytu. W naszym asortymencie znajdują się przedmioty, odznaczające się estetyką oraz wytrzymałością. Stawiamy na materiały o dużej odporności na zarysowanie, ścieranie, a także na innego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Ponadto są wytrzymałe i bardzo dobrze znoszą oddziaływanie warunków atmosferycznych jak promieniowanie słoneczne, opady, mróz.

Tarasy wykonujemy tak, aby zapewnić ich jak najdłuższą żywotność. Dlatego istotne znaczenie ma odpowiednie dobranie materiałów i techniki wykonania. Na miejscu wykonujemy pomiary, dzięki czemu doskonale wiemy na jakim terenie będziemy pracować, a także ile materiału będziemy potrzebować. Wykonujemy również montaż. Zapewniamy naszym Klientom doradztwo, w ramach którego sugerujemy najbardziej optymalne rozwiązania.

Sprawdź nasz inne realizacje:

Schody

– Drzwi

– Podłogi

 


WYBRANE REALIZACJE


 

 

 

 

Poniższe zdjęcia i logo są własnością Inoutic / Deceuninck Sp. z o.o.

 

 

 

  •  

taras drewniany Szczecin.

Taras drewniany — naturalny wybór dla każdego

W wielu nowych projektach domów jednorodzinnych, taras jest ujęty od początku. Lubimy wyjść o poranku na taras, aby wypić poranną kawę. Świetnie sprawdza się, jako miejsce do zabawy dla dzieci w ciągu dnia i do posiedzenia wieczorem przy zachodzie słońca. Widok zielonego ogrodu też nas uspokaja i pozytywnie nastraja. A sam taras drewniany, może być idealnym miejscem do odpoczynku. 

Warto jednak postawić na deski tarasowe, które każdego dnia będą się ładnie prezentować. Polecamy tarasy z drewna egzotycznego, jakie ma wysoką wytrzymałość zwłaszcza na zamienne warunki atmosferyczne. A do tego drewno jest najbardziej ekologicznym materiałem, z jakiego można zbudować cały taras. Specjalnie dla Państwa Green Step oferuje tarasy drewniane, jak i z desek kompozytowych, które sprawdzą się jako przedłużenie pokoju dziennego.

Drewno egzotyczne na taras drewniany to najlepsze rozwiązanie

Budowa tarasu drewnianego musi się zacząć od dokonania pomiarów. Green Step oferuje Państwu możliwość wykonania tarasu lub zakupu materiałów do jego budowy. Jeśli mieszkają Państwo na terenie Gdańska, Gdyni,  lub Tczewa, dojedziemy i sami wymierzymy wszystkie elementy. Dostarczamy też deski tarasowe i inne elementy do innych miast w Polsce.

 Każdy może mieć pięknie wykonany taras z drewna egzotycznego, które idealnie się do tego nadaje. Materiał taki jak deski z drzewa egzotycznego są szczególnie cenione ze względu na ich trwałość, ale nie da się zaprzeczyć, że są po prostu ładne. A do tego są odporne nawet na trudne warunki atmosferyczne, co sprawia, że nawet po wielu sezonach wciąż dobrze wyglądają. Takie przedłużenie salonu z pewnością będzie dobrą inwestycją, którą będą mogli się Państwo cieszyć przez długie lata.

taras drewniany Gdynia.
taras drewniany Gdańsk.

Deski tarasowe — drewno iglaste czy egzotyczne?

Wybierając deski tarasowe bardzo często zawężamy wybór do drewna egzotycznego lub drewna iglastego. Jeśli interesuje Państwa deska tarasowa wykonana z drewna iglastego, również takie oferujemy. Popularne są deski z drewna sosnowego lub modrzewia syberyjskiego. Oba materiały są niezwykle wdzięczne i pozwalają na zbudowanie pięknego i wytrzymałego tarasu w ogrodzie. 

Wybierając taką deskę tarasową mają Państwo możliwość użytkowania nowego tarasu przez kolejne kilkanaście lat, ponieważ na aż tak długi okres szacuje się jej wytrzymałość przy regularnej konserwacji. Green Step może Państwu podpowiedzieć, które drewno lepiej się sprawdzi. Jednak nie ma tutaj złego wyboru, ponieważ oba gatunki drewna świetnie się nadają do budowy tarasu drewnianego.

Taras kompozytowy — alternatywa dla tarasów zbudowanych z drewna

Green Step zapewnia Państwu najlepsze materiały do budowy tarasu od podstaw. Wśród desek tarasowych nie tylko te wykonane z naturalnego drewna cieszą się dużym powodzeniem. Również coraz częściej wybierane są elementy wykonane z innych materiałów. Choćby deski kompozytowe, które są nie mniej trwałe jak drewno, a do tego umożliwiają szybką i sprawną budowę tarasu. 

Warto nadmienić, że tarasy wykonane z kompozytu nie są wcale brzydsze, niż ich drewniana konkurencja. Wbrew pozorom, ułożenie desek lub paneli kompozytowych, może wyglądać tak samo atrakcyjnie, jak naturalne deski. Można je ułożyć w tradycyjny sposób lub wybrać przycięte na kształt parkietu gotowe panele kompozytowe. Po ułożeniu można cieszyć się ciekawym wzorem i równym tarasem. A nie ma nic lepszego niż ustawienie mebli ogrodowych i odpoczynek na wymarzonym tarasie za domem.

Idealny taras z desek, które nie niszczeją

Jak zbudować taras drewniany, aby przetrwał nawet niepogodę? Z nami nie muszą się Państwo o to martwić. Wybierając deski tarasowe stawiamy na najlepszej jakości drewno, które przetrwa nie jedną ulewę, gorące promienie słoneczne czy mroźną zimę. Przedstawiamy również bogatą ofertę desek kompozytowych, które nadają się równie dobrze na budowę tarasu, jak naturalne drewno. Z powodzeniem z nami mogą Państwo zbudować swój wymarzony taras, który każdego dnia będzie cieszył oczy.

taras drewniany Tczew.