Schody


Schody Drewniane Gdańsk – Szczecin – Tczew – Elbląg – Gdynia – Sopot

Od wielu lat Green Step zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz montażem schodów. Oferujemy Państwu wykonanie schodów z wykorzystaniem wielu materiałów. Do produkcji używamy między innymi drewna, stali, szkła oraz kamienia. Wszystkie materiały są najwyższej jakości i starannie przygotowywane do montażu. Każdy projekt wykonywany jest indywidualnie i dostosowany do potrzeb klienta. Proponujemy Państwu wiele rozwiązań zarówno nowoczesnych jak i klasycznych. Produkujemy schody samonośne na wielu konstrukcjach oraz stopnie na beton. Do każdych schodów istnieje możliwość dobrania odpowiedniej balustrady lub pochwytu. Schody traktujemy jako indywidualną i integralną część wykończenia wnętrz, skorzystaj z naszej porady i doświadczenia. Zapraszamy do zapoznania się bliżej z ofertą oraz naszymi realizacjami.

MODELE SCHODÓW


Prima – Schody drewniane dywanowe

Prima – Schody drewniane dywanowe. Komponują się świetnie …
Czytaj Dalej

Tokyo – nowoczesne schody o konstrukcji stalowej CNC

Tokyo – nowoczesne schody o konstrukcji stalowej CNC …
Czytaj Dalej

Półkowe Roma – nowoczesne schody wystające ze ściany

Paryż półkowe – nowoczesne schody wystające ze ściany …
Czytaj Dalej

Schody na konstrukcję betonową

Schody na konstrukcję betonową: Oferujemy wykonawstwo schodów z …
Czytaj Dalej

Oslo – Schody drewniane dwupoliczkowe klasyczne i nowoczesne

Oslo – Schody drewniane dwupoliczkowe klasyczne i nowoczesne. Proste …
Czytaj Dalej

Barcelona – konstrukcja centralna

Barcelona – to model schodów z konstukcją centralną …
Czytaj Dalej

Green Wood – nowoczesne schody modułowe z podświetleniem LED

Schody modułowe GREEN WOOD zostały wykonane z drewna …
Czytaj Dalej

Gamma schody drewniane policzkowo – osiodłane klasyczne i nowoczesne

Gamma schody drewniane policzkowo – osiodłane klasyczne i …
Czytaj Dalej

Sigma Schody drewniane policzkowo – wspornikowe klasyczne i nowoczesne

Sigma Schody drewniane policzkowo – wspornikowe  klasyczne i …
Czytaj Dalej

Tokyo Glass – nowoczesne schody szklane

Tokyo Glass – nowoczesne  schody szklane …
Czytaj Dalej

INOX – Nowoczesne schody stalowe nierdzewne

INOX –  Nowoczesne schody stalowe nierdzewne …
Czytaj Dalej

KLIF – Schody kręcone

KLIF – Schody kręcone na słupie metalowym lub …
Czytaj Dalej

Omega – Spiralne schody drewniane ze stylizowanym policzkiem giętym

Omega – Spiralne schody drewniane ze stylizowanym policzkiem …
Czytaj Dalej

Spiral Exclusive – Schody kręcone drewniane gięte

Schody Spiralne Gięte Spiral Exclusive. Ekskluzywne schody wykonywane …
Czytaj Dalej

Schody Gięte – Drewniane schody gięte klasyczne i nowoczesne

Schody gięte pod indywidualne projekty. Sprostamy najcięższym wyzwaniom, …
Czytaj Dalej

Schody zewnętrzne

Schody zewnętrzne wykonujemy z różnego typu materiałów m.in.: …
Czytaj Dalej

Schody Dywanowe Gdańsk

Nie można zaprzeczyć, że wybór schodów to bardzo ważna decyzja, przed którą stoi każdy, kto podejmuje się budowy domu lub remontu dwupoziomowego mieszkania. Warto zdecydować się na schody wewnętrzne nie tylko najwyższej jakości pod względem wykonania, ale również takie, które w znacznym stopniu wpłyną na funkcjonalność danego pomieszczenia oraz zwiększą komfort w codziennym funkcjonowaniu – albo przynajmniej nie będą w takowy przesadnie ingerować. Jest to kwestią, którą trzeba rozważyć dokładnie i sumiennie w szczególności w przypadku nieco mniejszych pomieszczeń, ale także w obszernych wnętrzach schody powinny doskonale pasować do pozostałych elementów wyposażenia pomieszczenia. Dlaczego warto zdecydować się na schody drewniane? Dlaczego schody dywanowe to bardzo dobry pomysł? Z jakiego powodu skorzystanie z naszych usług to gwarancja profesjonalizmu? Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma poradami na temat wyboru odpowiednich schodów!

Schody wewnętrzne – dlaczego schody drewniane i dywanowe to doskonałe rozwiązanie?

Schody dywanowe charakteryzują się przede wszystkim tym, że są to ze wszech miar nowoczesne schody, które jednakowoż pasują także do wnętrz urządzonych w nieco bardziej tradycyjnym, klasycznym stylu. Tego rodzaju schody systemowe zapewniają ogromny komfort podczas codziennego ich użytkowania. Możesz zdecydować się na wybór schodów metalowych, ale schody drewniane również cechują się ogromną wytrzymałością, a także niebanalnym wyglądem, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów – indywidualnych, jak i biznesowych. Produkcja schodów, którą się zajmujemy, stoi na najwyższym poziomie – najlepszy producent schodów na województwo pomorskie to właśnie my, a o naszej renomie świadczy mnóstwo czynników. Przede wszystkim jednak gwarantujemy fachowe doradztwo przy urozmaicaniu wnętrz własnej produkcji schodami.

Firma zajmująca się produkcją schodów wewnętrznych- oferujemy szeroką gamę schodów

Jeśli szukasz firmy, która oferuje profesjonalną produkcję schodów w Gdańsku, trafiłeś w doskonałe miejsce. Green Step to przedsiębiorstwo istniejące na rynku już od wielu lat. Na życzenie klienta dobieramy odpowiednie schody do charakterystyki danego pomieszczenia i z chęcią odpowiemy na wszelkie Państwa pytania dotyczące tego tematu. Oferujemy schody drewniane, które są wytrzymałe i sprawdzą się na przestrzeni dziesiątek lat regularnej, intensywnej eksploatacji. Jeśli chodzi o miasto Gdańsk, schody naszej produkcji są jednymi z najbardziej docenianymi na rynku przez całe rzesze klientów. Zależy nam na zadowoleniu i satysfakcji każdego klienta, w związku z czym oferujemy indywidualne podejście do wszelkich jego potrzeb, niezależnie od jego wymagań. Balustrady oraz wszystkie inne elementy schodów, a także ich rodzaj oraz materiał, z jakiego są wykonane, są dobierane na podstawie indywidualnych preferencji, co w znacznym stopniu wyróżnia nas na tle obszernej konkurencji. W związku z tym zapraszamy do skorzystania z naszych usług.