Schody


Schody Drewniane Gdańsk  – Tczew – Elbląg – Gdynia – Sopot
Szwecja – Norwegia – Niemcy

Od wielu lat Green Step zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz montażem schodów. Oferujemy Państwu wykonanie schodów z wykorzystaniem wielu materiałów. Do produkcji używamy między innymi drewna, stali, szkła oraz kamienia. Wszystkie materiały są najwyższej jakości i starannie przygotowywane do montażu. Każdy projekt wykonywany jest indywidualnie i dostosowany do potrzeb klienta. Proponujemy Państwu wiele rozwiązań zarówno nowoczesnych jak i klasycznych. Produkujemy schody samonośne na wielu konstrukcjach oraz stopnie na beton. Do każdych schodów istnieje możliwość dobrania odpowiedniej balustrady lub pochwytu.

Schody traktujemy jako indywidualną i integralną część wykończenia wnętrz, skorzystaj z naszej porady i doświadczenia.
Zapraszamy do zapoznania się bliżej z ofertą oraz naszymi realizacjami.

Sprawdź nasz realizacje:

Podłogi

Tarasy

Drzwi


MODELE SCHODÓW


 

Prima – Schody drewniane dywanowe

Prima – Schody drewniane dywanowe. Komponują się świetnie …
Czytaj Dalej

Tokyo – nowoczesne schody o konstrukcji stalowej CNC

Tokyo – nowoczesne schody o konstrukcji stalowej CNC …
Czytaj Dalej

Półkowe Roma – nowoczesne schody lewitujące.

Schody  półkowe ROMA  – nowoczesne schody wystające ze …
Czytaj Dalej

Schody na konstrukcję betonową

Schody na konstrukcję betonową: Oferujemy wykonawstwo schodów z …
Czytaj Dalej

Oslo – Schody drewniane dwupoliczkowe klasyczne i nowoczesne

Oslo – Schody drewniane dwupoliczkowe klasyczne i nowoczesne. Proste …
Czytaj Dalej

Schody Barcelona – konstrukcja centralna, schody lewitujące

Barcelona – to model schodów z konstrukcją centralną …
Czytaj Dalej

Green Wood – nowoczesne schody modułowe z podświetleniem LED

Schody modułowe GREEN WOOD zostały wykonane z drewna …
Czytaj Dalej

Gamma schody drewniane policzkowo – osiodłane klasyczne i nowoczesne

Gamma schody drewniane policzkowo – osiodłane klasyczne i …
Czytaj Dalej

Sigma Schody drewniane policzkowo – wspornikowe klasyczne i nowoczesne

Sigma Schody drewniane policzkowo – wspornikowe  klasyczne i …
Czytaj Dalej

Tokyo Glass – nowoczesne schody szklane

Tokyo Glass – nowoczesne  schody szklane …
Czytaj Dalej

INOX – Nowoczesne schody stalowe nierdzewne

INOX –  Nowoczesne schody stalowe nierdzewne …
Czytaj Dalej

KLIF – Schody kręcone

KLIF – Schody kręcone na słupie metalowym lub …
Czytaj Dalej

Omega – Spiralne schody drewniane ze stylizowanym policzkiem giętym

Omega – Spiralne schody drewniane ze stylizowanym policzkiem …
Czytaj Dalej

Spiral Exclusive – Schody kręcone drewniane gięte

Schody Spiralne Gięte Spiral Exclusive. Ekskluzywne schody wykonywane …
Czytaj Dalej

Schody Gięte – Drewniane schody gięte klasyczne i nowoczesne

Schody gięte pod indywidualne projekty. Sprostamy najcięższym wyzwaniom, …
Czytaj Dalej

Schody zewnętrzne

Schody zewnętrzne wykonujemy z różnego typu materiałów m.in.: …
Czytaj Dalej

Schody Dywanowe Gdańsk

Nie można zaprzeczyć, że wybór schodów to bardzo ważna decyzja, przed którą stoi każdy, kto podejmuje się budowy domu lub remontu dwupoziomowego mieszkania. Warto zdecydować się na schody wewnętrzne nie tylko najwyższej jakości pod względem wykonania, ale również takie, które w znacznym stopniu wpłyną na funkcjonalność danego pomieszczenia oraz zwiększą komfort w codziennym funkcjonowaniu – albo przynajmniej nie będą w takowy przesadnie ingerować. Jest to kwestią, którą trzeba rozważyć dokładnie i sumiennie w szczególności w przypadku nieco mniejszych pomieszczeń, ale także w obszernych wnętrzach schody powinny doskonale pasować do pozostałych elementów wyposażenia pomieszczenia. Dlaczego warto zdecydować się na schody drewniane? Dlaczego schody dywanowe to bardzo dobry pomysł? Z jakiego powodu skorzystanie z naszych usług to gwarancja profesjonalizmu? Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma poradami na temat wyboru odpowiednich schodów!

Schody wewnętrzne – dlaczego schody drewniane i dywanowe to doskonałe rozwiązanie?

Schody dywanowe charakteryzują się przede wszystkim tym, że są to ze wszech miar nowoczesne schody, które jednakowoż pasują także do wnętrz urządzonych w nieco bardziej tradycyjnym, klasycznym stylu. Tego rodzaju schody systemowe zapewniają ogromny komfort podczas codziennego ich użytkowania. Możesz zdecydować się na wybór schodów metalowych, ale schody drewniane również cechują się ogromną wytrzymałością, a także niebanalnym wyglądem, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów – indywidualnych, jak i biznesowych. Produkcja schodów, którą się zajmujemy, stoi na najwyższym poziomie – najlepszy producent schodów na województwo pomorskie to właśnie my, a o naszej renomie świadczy mnóstwo czynników. Przede wszystkim jednak gwarantujemy fachowe doradztwo przy urozmaicaniu wnętrz własnej produkcji schodami.

Firma zajmująca się produkcją schodów wewnętrznych- oferujemy szeroką gamę schodów

Jeśli szukasz firmy, która oferuje profesjonalną produkcję schodów w Gdańsku, trafiłeś w doskonałe miejsce. Green Step to przedsiębiorstwo istniejące na rynku już od wielu lat. Na życzenie klienta dobieramy odpowiednie schody do charakterystyki danego pomieszczenia i z chęcią odpowiemy na wszelkie Państwa pytania dotyczące tego tematu. Oferujemy schody drewniane, które są wytrzymałe i sprawdzą się na przestrzeni dziesiątek lat regularnej, intensywnej eksploatacji. Jeśli chodzi o miasto Gdańsk, schody naszej produkcji są jednymi z najbardziej docenianymi na rynku przez całe rzesze klientów. Zależy nam na zadowoleniu i satysfakcji każdego klienta, w związku z czym oferujemy indywidualne podejście do wszelkich jego potrzeb, niezależnie od jego wymagań. Balustrady oraz wszystkie inne elementy schodów, a także ich rodzaj oraz materiał, z jakiego są wykonane, są dobierane na podstawie indywidualnych preferencji, co w znacznym stopniu wyróżnia nas na tle obszernej konkurencji. W związku z tym zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Schody drewniane - Gdańsk, Szczecin.

Najbardziej popularne schody drewniane wewnętrzne

Schody wykonane z drewna zawsze wyglądają pięknie. Oprócz schodów, które się zakręcają wokół własnej osi, dużą popularnością cieszą się schody młynarskie. Jak one wyglądają? Jest to naprawdę prosta konstrukcja schodów prowadzonych równolegle do ściany, w linii prostej do dołu. Takie typ schodów wykonuje się z dwóch belek, między którymi osadzone są stopnie. Dla bezpieczeństwa montuje się przy nich barierkę. Ta niezwykle prosta konstrukcja sprawdzi się w wielu domach. 

Jeśli zależy Państwu na prostych, ale gustownych stopniach, ten wybór będzie najlepszy. W Green Step zapewniamy Państwu najszerszy wybór materiałów, z jakich można wykonać schody, a co za tym idzie, możliwość wyboru rodzaju schodów, które sprawdzą się najlepiej.

Schody zewnętrzne — wizytówka każdego domu

Zajmujemy się schodami wewnętrznymi, jak i schodami zewnętrznymi. Zewnętrzna klatka schodowa jest naprawdę istotnym elementem wykończenia domu. Wejście do mieszkania jest przecież jego wizytówką. Dlatego jeśli mają prowadzić do niego schody, należy je dobrze wybrać. 

W Green Step mamy ogromne doświadczenie, które procentuje możliwością dopasowania konstrukcji schodów, jak i materiału, z jakiego mają być zbudowane do potrzeb klienta. Zachęcamy do indywidualnego wyboru schodów, jakie najbardziej się Państwu podobają lub zostawienia nam tej decyzji, aby wejście do domu było wygodne i bezpieczne.

 

Nowoczesne schody dywanowe — ozdoba każdego domu

Wybór najlepszych schodów, które mają służyć przez kolejne lata nie jest prosty. W Green Step codziennie zajmujemy się doradzaniem, jakie schody warto wybrać. Jednym z częściej wybieranych rodzajów są schody dywanowe. Mają prostą formę i są oparte o konstrukcję samonośną. Dlatego można je z powodzeniem zainstalować w każdym domu. 

Można nawet powiedzieć, że schody dywanowe drewniane, są jednymi z najczęściej wybieranych przez naszych klientów. Zwłaszcza schody zabiegowe dywanowe cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na swoją ładną i prostą formę. Świetnie prezentują się bez dodatku barierek, ale mogą równie dobrze wyglądać z nimi. A wtedy zapewnią użytkującym je osobom, maksymalne bezpieczeństwo. Schody drewniane to element, nad którym nie warto się zastanawiać. Warto natomiast postawić je w swoim domu, aby codziennie móc z nich korzystać i podziwiać ich piękno.

Bezpieczne i stylowe schody, które będą służyć przez lata

Wybierając schody, dobrze jest zwrócić uwagę nie tylko na ich wygląd czy funkcjonalność. Są stałym elementem aranżacji wnętrza i muszą do niej pasować. Oferowane przez Green Step schody dywanowe zabiegowe, proste schody młynarskie czy nowoczesne stopnie półkowe są najwyżej jakości. Dlatego możemy śmiało powiedzieć, że będą służyć doskonale przez wiele kolejnych lat. Już dzisiaj zapraszamy Państwa do kontaktu i wyboru schodów, które będą zdobić dom przez kolejne dekady.

Schody dywanowe Gdańsk, Gdynia.