O firmie

Jesteśmy firmą działającą od 1997 roku, która ogromny nacisk kładzie na elementy wykończeniowe domów i mieszkań. Staramy się nieustannie poszerzać nasz asortyment, żeby trafić w gust każdego z Państwa. Nie ograniczamy się jedynie do klasycznych elementów, które przypasują się do każdego wystroju. Tworzymy coraz to nowe projekty, bierzemy pod uwagę elegancję, stylowość oraz staramy się, by nasze produkty wkomponowały się także w nowoczesne wystroje domów. Jednym z najwidoczniejszych elementów po wejściu do domu są właśnie schody, w naszej ofercie znajdziecie Państwo szklane, modułowe, podświetlane, podwieszane, proste, czy kręte – które z pewnością przykują uwagę. W naszych salonach znajduje się szeroki wybór schodów, spośród którego na pewno każdy z Państwa znajdzie coś właściwego do siebie. Niewątpliwie konieczny jest także dobór okien. Polecamy okna wykonane z drewna z sosny czy z dębu. Ponadto do wyboru: przeróżne rodzaje balustrad stalowych, giętych, kutych i metaloplastycznych wewnętrznych i zewnętrznych oraz panele i podłogi.

 

Schody, balustrady, okna, panele, podłogi, drzwi – to wszystko sprawia, że dom nabiera niepowtarzalnego wyglądu i stylu oraz cieszy oko jego właścicieli i gości. Wszystkie te elementy wykończeniowe znajdziecie Państwo w naszych salonach. Do wybory mamy produkty jak najbardziej klasyczne, nadające charakterystyczny klimat oraz nowatorskie, które dodatkowo uświetnią wystrój nowoczesnego domu. Wszystkie produkty, jakie Państwu proponujemy są wykonywane z najlepszej jakości materiałów, co gwarantuje długotrwałe ich użytkowanie. Oferujemy okna z dębowego, czy sosnowego drewna, ale mamy także takie, skonstruowane z egzotycznych gatunków drzew. Polecamy także nasze podłogi. Ogromna liczba dekorów zachwyci każdego Klienta. Dysponujemy także panelami, które są przystosowane do położenia przy ogrzewaniu podłogowym. Poza sprzedażą, zajmujemy się także montowaniem parkietów. Nabyte u nas panele i podłogi pochodzą od najlepszych producentów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i z naszymi promocjami.


partner_greenstep
Program Green Step Partner – W związku z naszymi rosnącymi potrzebami poszukujemy firmy budowlane i wykonawcze, biura projektowe i architektoniczne do współpracy z nami. Także zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.


Firma należy do programu sprawdzone usługi.

rzetelna_firma_greenstep

Sprawdź referencje naszych Klientów na http://fachoweuslugi.pl

fachowe_uslugi_greenstep